Pozvánka na veletrh Aquatherm Praha 27.2. - 2.3. 2018

19. 1. 2018 – Pražská teplárenská se bude účastnit 22. ročníku mezinárodního odborného veletrhu AQUATHERM, na který Vás tímto srdečně zve. Navštivte nás od 27.2. do 2.3.2018 u našeho stánku v hale č. 4 na Výstavišti PVA Expo Praha Letňany!

 

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás tímto pozvali na veletrh Aquatherm 2018 zaměřený na vytápění, energie a technologická zařízení včetně měřicí techniky, řízení a regulace, který se bude konat od úterý 27. února do pátku 2. března 2018 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany.

Pražská teplárenská a PT Měření Vám bude plně k dispozici na stánku v hale č. 4.

VSTUPENKU ZDARMA získáte prostřednictvím vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách http://www.aquatherm-praha.com/cz/registrace-navstevniku-firmy. Při Vaší registraci prosím nezapomeňte uvést náš Kód partnera, který je 1844100. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude na zadaný e-mail zaslán výměnný poukaz na vstupenku, který po příchodu na veletrh u vchodu zdarma vyměníte za vstupenku. Všichni zaregistrovaní návštěvníci mají možnost vyhrát jeden ze 100 mobilních telefonů věnovaných pořadatelem.

NÁŠ TIP: Chcete-li se vyhnout frontám u vchodu, zaregistrujte se do 7. února 2018 – vstupenku pak obdržíte společně s Katalogem veletrhu poštou až do Vaší schránky!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 


Pražská teplárenská a.s. je členem skupiny EP Infrastructure

Bezpečný podnik