První vydání magazínu Teplo pro Prahu v roce 2017

6. 3. 2017 – Minulý rok jsme pro vás začali vydávat Zpravodaj Pražské teplárenské v novém formátu. Na nový magazín s názvem Teplo pro Prahu jsme zaznamenali velmi pozitivní ohlas, a proto v novém roce přichází s dalším číslem tohoto občasníku.

A rozhodně i tentokrát je na co se těšit.

 V roce 2016 spustila Pražská teplárenská nový zákaznický portál, který v tomto roce čekají další vylepšení. Rozjel se také úspěšný projekt, díky kterému získávají výměníkové stanice novou tvář, a i letos budou tyto aktivity rozvíjeny a podporovány.

 V rozhovoru s meteoroložkou Dagmar Honsovou se mimo jiné dozvíte, proč mají Pražáci lepší počasí než ostatní občané nebo proč již nemohou bruslit na Vltavě. A víte, že od roku 1775 známe den po dni údaje o měření počasí v Praze díky Klementinu?

 Zjistíte, že na Míčánkách, kam dodává teplo Pražská teplárenská, nesedí jen Justice, ale že moderní areál doplňují překrásné historické budovy z roku 1892, které prošly na počátku milénia rekonstrukcí.

 Podpora investic do nových technologií a infrastruktury je jednou z klíčových priorit Pražské teplárenské. Jak pokračuje obnova potrubních rozvodů či o nesporných výhodách nově spuštěného horkovodního zdroje THOL 4 v Holešovicích o tom se také dočtete na našich stránkách.

 Jak osvětlit dům, abyste chránili oči, to je jistě téma nejen k úvaze, ale i realizaci. Jak nato, poradíme vám.

 Zaujali jsme vás? Stáhněte si zdarma celý magazín zde.


Pražská teplárenská a.s. je členem skupiny EP Infrastructure

Bezpečný podnik